Samodzielne Stanowiska

 

LOKALIZACJA:

Ul. Dąbrowskiego 8, 78-600 Wałcz

 

Stanowisko ds. kancelaryjnych

 

Małgorzata Kapecka

pokój nr 7

tel. 67 2580241

fax. 67 2580243

e-mail: walcz@walcz.ug.gov.pl

Biuro Obsługi Interesanta

Agnieszka

Czachor

BOI

tel. 67 2580241 w.39

e-mail: a.czachor@gminawalcz.pl

Działalność gospodarcza, sport, turystyka, promocja gminy, OSP

Barbara

Śliwińska

pokój nr 14

tel. 67 2580241 w.33

e-mail:b.sliwinska@gminawalcz.pl

Dowody osobiste, archiwum Dorota Ogrodowska

pokój nr 6

tel. 67 2580241 w.26

e-mail: dowody@walcz.ug.gov.pl

Katarzyna

Bogusz

pokój nr 6

tel. 67 2580241 w.26

e-mail: k.bogusz@gminawalcz.pl

Ewidencja Ludności, listy poborowych

Aneta

Sikora

pokój nr 6

tel. 67 2580241 w.17

e-mail: aneta@walcz.ug.gov.pl

Obsługa Rady Gminy, kadry

Anna

Kowalska

pokój nr 13

tel. 67 2580241 w.35

e-mail:a.kowalska@gminawalcz.pl

Informatyk Rafał Falkowski

pokój nr 16

tel. 67 2580241 w.28

e-mail: informatyk@gminawalcz.pl

Zarządzanie Kryzysowe, Obrona Cywilna Andrzej Prusak

Dąbrowskiego 6,

pokój nr 1

tel. 67 2580241 w.56

e-mail: andrzej@walcz.ug.gov.pl

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Obronność

Zuzanna

Klocek

Dąbrowskiego 6,

pokój nr 1

tel. 67 2580241 w.58

e-mail:z.klocek@gminawalcz.pl

Radca prawny Adam Raczyński

pokój nr 13

tel. 67 2580241 w.35

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 13-02-2012 15:20:27
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Rafał Falkowski 13-02-2012
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 18-10-2017 08:56:09