Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Planowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej

LOKALIZACJA:

Ul. Dąbrowskiego 8, 78-600 Wałcz

KIEROWNIK REFERATU:

Przemysław Maksymowicz

tel. 67 2580241 w.34

e-mail: p.maksymowicz@gminawalcz.pl

ochrona środowiska, drogi Marek Pawlik

pokój nr 19

tel. 67 2580241 w.21

e-mail: marek@walcz.ug.gov.pl

gospodarka komunalna Lucyna Niespodziana

pokój nr 19

tel. 67 2580241 w.27

e-mail: l.niespodziana@gminawalcz.pl

inwestycje, planowanie przestrzenne Stanisław Saks

pokój nr 20

tel. 67 2580241 w.30

 

budownictwo Zofia Chilicka

pokój nr 20

tel. 67 2580241 w.22

e-mail: zofia@walcz.ug.gov.pl

zamówienia publiczne Hanna Szynkaruk - Szpynda

pokój nr 20

tel. 67 2580241 w.22

e-mail:h.szpynda@gminawalcz.pl

fundusze unijne Marta Radzik

pokój nr 20

tel. 67 2580241 w.15

e-mail: m.radzik@gminawalcz.pl

rolnictwo, ochrona środowiska Kamila Stanisławska

pokój nr 17

tel. 67 2580241 w.29

e-mail: k.stanislawska@gminawalcz.pl

budownictwo Grzegorz Fryc

pokój nr 17

tel. 67 2580241 w.29

e-mail: g.fryc@gminawalcz.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 13-02-2012 11:33:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Rafał Falkowski 13-02-2012
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 18-10-2017 08:58:35